Novinky » Další cisternová nástavba na auto Made in Annaburger

Další cisternová nástavba na auto Made in Annaburger

02.05.2017

Segment nástaveb pro nákladní auta od firmy Annaburger není v České republice v takovém povědomí veřejnosti, jako klasické traktorové dopravní systémy. V Německu jsou ale tato řešení velmi oblíbená a nestane se, abychom navštívili firmu Annaburger a v areálu aby nestálo nějaké nákladní auto, připravené na montáž nástavby.

Při poslední návštěvě v únoru jsme si všimli oranžově zbarveného nákladního auta MAN, které čekalo na svou nástavbu. V minulém týdnu jsme dostali fotografie hotového nákladního auta s cisternovou nástavbou o objemu 15 cbm. Auto bude sloužit v komunálním odvětví, je vidět, že má spoustu vychytávek na konkrétní přání zákazníka. Nejpatrnější je elegantní plošina pro umístění velmi dlouhých hadic v zadní části nástavby. Samozřejmostí je boční plnící otvor, horní napouštěcí otvor a vývěva Jurop, která je hnána pomocí externí hydrauliky od firmy HYVA.

Annaburger dokáže nástavby udělat de facto na přání a limitem tak bývá výše investice, fyzické rozměry podvozku a legislativa. Nástavby lze provést jako výměnné, zákazník v Německu využívá takto cisternové nástavby a korby na osmikolovém Ivecu, v ČR jezdí Tatra s nástavbou Schubmax, kterou lze také uzpůsobit jako výměnný systém.

V případě zájmu o možnosti montáže nástaveb na nákladní automobily nás neváhejte kontaktovat!zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás