Novinky » Překládací vůz Güstrower GTU 25 se osvědčil ve Strážovicích

Překládací vůz Güstrower GTU 25 se osvědčil ve Strážovicích

03.08.2017

Překládací vozy Güstrower se vyznačují především velkou jednoduchostí. Na voze není téměř žádná elektronika. V základní výbavě má vůz navíc pneumatiky s průměrem ráfku 30,5 palců, které významně přispívají k nízkému valivému odporu a k nízkému utužení půdy. Službaři jistě ocení speciální klapku, díky které lze otevřít celé dno pod šnekem v korbě a perfektně jej tedy vyčistit.

Vůz GTU 25 má základní objem 25 m3, který však často bývá zvýšen nástavky až na hodnotu 28 m3, což bylo i v případě Strážovic. Vůz je vybaven natáčecí boogie nápravou od firmy BPW a radiálními pneumatikami Alliance 650/65 R30,5. O překládání se stará čelní vynášecí šnek o průměru 450 mm s výkonem cca 12 tun za minutu. Při nepříznivém počasí obsluha jistě ocení standardně dodávanou rolovací plachtu.

Překládací vůz jsme zachytili při sklizni řepky u službařských kombajnů. Agregován byl s traktorem Fendt 936 Vario, což je adekvátní souprava v místních podmínkách. Kdo někdy viděl kopce v okolí Kyjova, ví proč... Překládací vůz byl zakoupen také na základě dobrých zkušeností s jiným Güstrowerem, který byl před několika lety ve Strážovicích na službách. Vůz se ukázal jako velice stabilní s nízkým tahovým odporem.

Přejeme firmě Zemagro spol. s.r.o. mnoho spokojenosti s překládacím vozem Güstrower.zpět na novinky »

Máte-li o zájem o zasílání novinek do vaší emailové schránky, registrujte si newsletter.

Komoditní burza

Pšenice změna {value}%
Oves změna {value}%
Kukuřice změna {value}%
Řepka změna {value}%
Telata změna {value}%
Hovězí změna {value}%
Vepřové maso změna {value}%
Mléko změna {value}%

Jaké bude počasí?


Registrace newsletteru

Chcete-li pravidelně dostávat informace o změnách na našich stránkách, o nových produktech a výstavách, potom vyplňte následující formulář a veškeré informace budou chodit pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Registrovat

Prohlédněte si archiv novinek »

Kontaktujte nás